Obuwie letnie

Jako producent obuwia tekstylnego BIO w naszej ofercie nie mogliśmy pominąć butów letnich. W kategorii tej znajdziesz zarówno wygodne klapki, jak i sandały damskie, jakie docenisz przy wielogodzinnym noszeniu w ciągu lata. Oprócz nich mam również klapki męskie z siatki zapewniające dobrą wentylację stóp, nawet przy największych upałach, jakie panują latem niejednokrotnie w Polsce. Męskie szoguny, przywodzące na myśl tenisówki, będą propozycją dla panów, którzy poszukują obuwia letniego, które mogliby założyć do eleganckich spodni garniturowych, w tym tych wykonanych z przewiewnego lnu. Pasują do nich znakomicie.


Dla pań oferta klapek i sandałów prozdrowotnych, profilaktycznych na lato jest tak szeroka, że z pewnością każda z naszych klientek wybierze taki model obuwia letniego, który przypadnie jej do gustu swoim fasonem, wzorem czy kolorem i wysokością podeszwy. Możesz wybierać spośród klapek z rzepem lub z gumką, które mają regulowaną wysokość podbicia, dzięki czemu klienci dopasują je bez problemu do wymiarów swojej stopy. Zadbaj o komfort chodzenia swoich klientów w czasie lata, kupując obuwie letnie Żelbut – przewiewne, wygodne i trwałe, a przy tym estetyczne.


Dodatkowy pasek na piętę w sandałach Żelbut dla pań sprawia, że można w nich choćby tańczyć i nie ma problemu z tym, że but w newralgicznym momencie mógłby się zsunąć ze stopy. Nasze obuwie letnie chętnie jest wykorzystywane nawet jako domowe, choć jest ono przystosowane do chodzenia po chodnikach czy asfalcie i nie niszczy się tak szybko, nawet przy intensywnym użytkowaniu każdego dnia w czasie gorącego lata.

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com