Obuwie damskie domowe

W domu każdemu z nas zależy, żeby czuć się wygodnie. Na stan ten składa się wiele kwestii, ale przede wszystkim odczucie komfortu termicznego. Warto zadbać przy tym o swoje stopy – jeśli będzie nam ciepło właśnie od stóp, to takie odczucie będzie rozchodziło się po całym naszym ciele. Wygodne, odpowiednie kapcie to podstawa! Żelbut oferuje Twoim klientom takie, które nie tylko będą sprzyjały uzyskaniu rzeczonego komfortu cieplnego, ale też pozytywnie zaskoczą designem.


Nie jest tak, że kapcie muszą przypominać bezkształtne bambosze, które zakładamy tylko w domowych pieleszach. Możesz mieć kapcie wygodne, które sprzyjać będą odpoczynkowi, ale też takie, które będą rzeczywiście eleganckimi pantoflami po domu. Gustowne dodatki w postaci na przykład kolorowej koronki sprawiają, że nasze kapcie damskie Żelbut są jedyne w swoim rodzaju.


Wybierając obuwie domowe z naszego asortymentu kapci damskich, nie musisz rezygnować z oryginalnego designu. Oferujemy propozycje różnych modeli pantofli domowych dla pań w odmiennych kolorach, wzorach i fasonach. Modele są zgodne z najnowszymi trendami – Żelbut idzie z duchem czasu, projektując kapcie damskie do domu tak, by podobały się Twoim klientom, a przy tym były wykonane wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Zastosowane przez nas materiały i technologia produkcji tego typu obuwia zagwarantują Twoim klientom komfort i wygodę noszenia. Elastyczne tworzywo PU znajdujące się w podeszwie sprawi, że stopy Twoich klientów będą doskonale zamortyzowane – to ważne zwłaszcza wtedy, gdy chodzą w takich pantoflach przez kilka godzin dziennie.


Wybieraj spośród kapci damskich, w formie pełnych klapek lub z otwartymi palcami. Ażurowe buty domowe damskie proponujemy przede wszystkim na okres letni, zaś pełne i półpełne na okres zimowy, gdy zachowanie komfortu cieplnego stóp jest dla Ciebie i Twoich klientów bardzo ważne.

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com