Klapki męskie sanipur Żel-But model 2021

 • czarny

  czarny

 • brązowy

  brązowy

 • biały

  biały

 • beżowy

  beżowy

Klapki męskie profilaktyczne, sanitarne, zdrowotne z klamerką do regulacji wysokości podbicia. Zastosowane materiały oraz technologia do wyprodukowania tego typu obuwia zapewnia komfort oraz wygodę noszenia. Spód wykonany z lekkiego i elastycznego tworzywa PU.

Obuwie pakowane po 20 par w kartonie w kluczu: 36-2p., 37-3p., 38-5p., 39-5p., 40-3p., 41-2p. lub w dowolnie wybranym rozmiarze zgodnie z życzeniem klienta. 

Zadzwoń i zamów tel.: 74 868 94 50 od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 14:00. 

Tabela rozmiarów: 
Rozmiar 40 41 42 43 44 45 46
Długość wkładki w cm 26 26,5 27 28 28,5 29 30
Cechy
Materiałskóra syntetyczna
Wkładkabawełna naturalna
Podeszwatworzywo sztuczne - poliuretan
Rodzaj i wysokość obcasapłaski 3 cm
Kolorczarny
Model2021
Dostępne kolorybiały, beżowy, brązowy

Uwaga:Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory prezentowane na ekranie były możliwie najwierniejsze. Należy jednak pamiętać że odwzorowanie barw uzależnione jest od urządzenia użytkownika i kolory mogą inaczej prezentować się na Państwa ekranie.

Lekarze, pielęgniarze, pracownicy służb medycznych w szpitalach i innych placówkach zdrowia są „na nogach” przez kilka czy nawet kilkanaście godzin dziennie. Nic więc dziwnego, że potrzebują do pracy odpowiedniego obuwia męskiego. Doskonale rozumiemy, jak ważne jest to, by pracować w służbach medycznych w wygodnym obuwiu. Dlatego możemy Ci zaoferować klapki męskie sanipur. Oczywiście nie ma żadnych problemów z tym, byś wybrał takie obuwie sanitarne i zdrowotne do innego rodzaju pracy, czy nawet do chodzenia po domu.

Prezentujemy dla Ciebie klapki męskie profilaktyczne, które możesz idealnie dopasować do rozmiarów i gabarytów Twojej stopy. Takie obuwie zdrowotne z klamerką służącą do regulacji wysokości podbicia, mogą zapewnić Ci pożądany komfort na długie godziny przy pracy stojącej i chodzącej. Zwróć uwagę na to, że klapki męskie sanipur żel zostały wykonane ze skóry syntetycznej, która jest trwała i prezentuje się naprawdę elegancko. Poza tym wkładka tego obuwia zrobiona jest z bawełny naturalnej, zaś spód z lekkiego i elastycznego tworzywa PU o grubości 3 cm - poliuretanu, który ugina się delikatnie przy każdym Twoim kroku, amortyzując stopy.

Buty męskie sanipur zapewnią Ci komfort noszenia i estetyczny wygląd. Dostępne są w rozmiarach od 40 do 46 w kolorach białym, czarnym, beżowym lub brązowym.

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com