Klapki damskie sanipur rozszywany model 3500

  • beżowy

    beżowy

  • biały

    biały

Klapki damskie profilaktyczne, sanitarne, zdrowotne z rozszyciem pośrodku oraz klamerką do regulacji wysokości podbicia.

Zastosowane materiały oraz technologia do wyprodukowania tego typu obuwia zapewnia komfort oraz wygodę noszenia. Spód wykonany z lekkiego i elastycznego tworzywa PU. 

Z tego modelu są modele z haftem model 3500/1 w kolorze: beżowym, białym. 

Zadzwoń i zamów tel.: 74 868 94 50 od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 14:00. 

Tabela rozmiarów: 
Rozmiar 36 37 38 39 40 41
Długość wkładki w cm 23,5 24 24,5 25 26 26,5
Cechy
Materiałskóra syntetyczna
Wkładkakorek naturalny
Podeszwatworzywo sztuczne - poliuretan
Rodzaj i wysokość obcasakoturn 4 cm
Kolorbeżowy
Model3500
Dostępne kolorybiały

Uwaga:Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory prezentowane na ekranie były możliwie najwierniejsze. Należy jednak pamiętać że odwzorowanie barw uzależnione jest od urządzenia użytkownika i kolory mogą inaczej prezentować się na Państwa ekranie.

Pracujesz jako pielęgniarka? Położna, rejestratorka w przychodni, a może jako lekarka w szpitalu? Z pewnością taka praca wymaga od Ciebie wielogodzinnej pracy w pozycji stojącej. Chodzisz po kilka godzin dziennie, co naturalnie oddziałuje negatywnie na Twoje nogi i stopy, a wraz z nimi na kręgosłup. Dlatego zadbaj o własne zdrowie i kup klapki damskie sanipur. Prezentujemy Ci w naszym sklepie wyjątkowe buty po domu rozszywane, profilaktyczne.

To klapki zdrowotne, sanitarne, które mają rozszycie pośrodku. Wyposażyliśmy je również w klamerkę służącą do regulowania wysokości podbicia. Nawet jeśli masz stopę o wysokim podbiciu czy większej szerokości od standardowej, możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb klapki damskie sanipur.

Klapki damskie sanitarne, które Ci proponujemy, zostały wykonane z solidnych i trwałych materiałów, przy zastosowaniu technologii, która zapewni Ci najwyższą wygodę noszenia, nawet przez wiele godzin dziennie. Zwróć uwagę także i na to, że spód butów sanipur jest wykonany z lekkiego i elastycznego tworzywa PU o grubości 4 cm. Przy każdym kroku materiał ten się ugina, zapewniając Twoim stopom właściwą amortyzację.

Z tego modelu klapek damskich sanitarnych możemy Ci zaproponować estetyczny model z haftem w kolorze beżowym lub białym, wykonany ze skóry syntetycznej. Wkładka klapek zrobiona została z korka naturalnego. Te buty zdrowotne są dostępne w naszym sklepie w rozmiarach od 36 do 41.

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com