Kapcie męskie filc krata Żel-But model 020

  • granat

    granat

  • szary

    szary

Bardzo wygodne kapcie domowe męskie wykonane z wysokiej jakości materiału. Zastosowane materiały oraz technologia do wyprodukowania tego typu obuwia zapewnia komfort oraz wygodę noszenia. Spód wykonany z lekkiego i elastycznego tworzywa PU doskonale amortyzuje stopę.

Obuwie pakowane po 20 par w kartonie w kluczu: 40-2p.,41-2p.,42-4p.,43-4p.,44-4p.,45-2p.,46-2p. lub w dowolnie wybranym rozmiarze zgodnie z życzeniem klienta. 

Zadzwoń i zamów tel.: 74 868 94 50 od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 14:00. 

Tabela rozmiarów: 
Rozmiar 40 41 42 43 44 45 46
Długość wkładki w cm 25,5 26 26,5 27 28 29 30
Cechy
Materiałmateriał tekstylny
Wkładkamateriał tekstylny
Podeszwatworzywo sztuczne - poliuretan
Rodzaj i wysokość obcasapłaski 3 cm
Kolorgranat
Model020
Dostępne koloryszary

Uwaga:Dołożyliśmy wszelkich starań, aby kolory prezentowane na ekranie były możliwie najwierniejsze. Należy jednak pamiętać że odwzorowanie barw uzależnione jest od urządzenia użytkownika i kolory mogą inaczej prezentować się na Państwa ekranie.

Mężczyźni oczekują przede wszystkim wygody, solidności i wytrzymałości od obuwia do chodzenia po domu. Wszystkie te wymagania spełniają kapcie męskie Żelbut. To komfortowe buty dla panów, jakie wykonane zostały z wysokiej jakości materiału. Prezentują się elegancko, a wygoda ich noszenia z pewnością przekona Cię do częstego korzystania z nich. Możesz je nosić po domu, również wtedy, gdy przychodzą do Ciebie goście. W obuwiu domowym poczujesz się pewnie, a zimą zapewni Ci ono z pewnością komfort termiczny.

Do uszycia kapci filcowych w kratę, wykorzystaliśmy solidne, trwałe materiały, ale i specyficzną technologię produkcji. Skutkuje to podwyższoną wygodą noszenia tego rodzaju obuwia. Zwróć też uwagę na fakt, że spód kapci męskich filcowych zrobiony jest z lekkiego i elastycznego tworzywa sztucznego PU. Przy każdym kroku będzie ono doskonale amortyzowało Twoją stopę. Płaski obcas i 3-centymetrowa podeszwa odpowiadać będzie za komfort noszenia takich kapci męskich nawet przez kilka czy kilkanaście godzin na dobę. Buty te są dostępne w naszym sklepie w kilku wersjach kolorystycznych – w kolorze szarym lub granatowym, ozdobionych estetyczną kratką. Oferujemy obuwie domowe w rozmiarach od 40 do 46.

Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com